Kursevi kontinuirane edukcije u okviru Centra za kozmetologiju i dermofarmaciju

U okviru aktivnosti Centra za kozmetologiju i dermofarmaciju 28. i 29. septembra 2018. godine na Farmaceutskom fakultetu Univerziteta u Beogradu održana su dva kursa kontinuirane edukacije 1. kategorije. Prvi kurs „Teorijski i praktični aspekti dermofarmaceutskih/dermokozmetičkih proizvoda u apoteci – studija slučaja: emolijentni, proizvodi za kontrolu pH kože i proizvodi za kožu sklonu/zahvaćenu aknama“ i drugi „Savremeni pristupi formulaciji i izradi dermofarmaceutskih/ dermokozmetičkih proizvoda u apoteci/galenskoj laboratoriji: preparati sa kortikosteroidima, proizvodi za tretman/terapiju fotoostarele kože i prirodni kozmetički proizvodi“ pružili su specijalistima farmaceutske tehnologije i kozmetologije, magistrima farmacije i diplomiranim farmaceutima koji su pohađali kurseve priliku da kroz teorijska predavanja i radionice inoviraju postojeća znanja i čuju veliki broj novih informacija vezanih za teme kurseva. Više informacija možete naći na sajtu Centra za kozmetologiju i dermofarmaciju.