Poziv na seminar o mobilnosti studenata

Nacionalni centar Euroguidance mreže (Evropska mreža za podršku karijernom vođenju i savetovanju) u utorak 14. oktobra organizuje seminar namenjen unapređenju veština zaposlenih na visokoškolskim institucijama koji organizuju programe mobilnosti “Mobility Guidance and Counselling: Developing Skills for the Guidance Practitioners”. Seminar se organizuje u sklopu sastanka Euroguidance mreže u Beogradu i namenjen je svima koji studentima pružaju informacije i savete u vezi sa programima mobilnosti, studentskih razmena i sl.

Prijava se obavlja popunjavanjem registracionog formulara na adresi http://www.tempus.ac.rs/sr/sign-up/?surid=107. Kako je broj učesnika zbog kapaciteta sale ograničen, molimo zainteresovane da što pre potvrde svoje učešće. Seminar će biti održan u hotelu Park, Njegoševa 2 Beograd, u periodu od 10 do 16 časova.Sve dodatne informacije možete dobiti putem e-pošte Euroguidance centra euroguidance@tempus.ac.rs ili telefonom 011/3342-430, kontakt osoba Marko Banković. Ovde možete pogledati agendu.